Kontakt

Tallinna Lastekodu
Registrikood  75022539
Vana-Pärnu mnt. 9a
11614 Tallinn

Tööaeg: E-R 9.00-17.00

Telefon 677 6480
Faks 677 6487
E-post: info@tallinnalastekodu.ee
Kodulehekülg: www.tallinnalastekodu.ee

A/k EE311010220061053015
Viitenumber 5247050050050229
AS SEB Pank

Juhataja
Leena Masing
Telefon 677 6480
E-post:
leena.masing@tallinnalastekodu.ee
Vastuvõtt: esmaspäeviti 10.00-12.00

Juhiabi
Marina Jemets
Telefon 677 6480

E-post:
marina.jemets@tallinnalastekodu.ee

Arendus- ja kvaliteedijuht
Ingrid Tiido
Telefon 677 6481
E-post:
ingrid.tiido@tallinnalastekodu.ee

Sotsiaaltöötaja-psühholoog 
Susanne Tikkerbär
Telefon 677 6206
E-post:
susanne.tikkerbar@tallinnalastekodu.ee

Personalijuht
Helena Eller
Telefon 5745 0505
E-post:
helena.eller@tallinnalastekodu.ee

Personalitöötaja
Lea Nulk
Telefon 677 6485

E-post:
lea.nulk@tallinnalastekodu.ee

Finantsjuht
Viive Suvi
Telefon: 677 6483

E-post:
viive.suvi@tallinnalastekodu.ee

Arvepidaja
Natalja Horeva
Telefon 677 6482
E-post:
natalja.horeva@tallinnalastekodu.ee

Assistent
Natalia Baranova
Telefon 659 0346
E-post:
natalia.baranova@tallinnalastekodu.ee

Haldusjuhi kohusetäitja
Heiki Selberg
Telefon 5190 1710
E-post:
heiki.selberg@tallinnalastekodu.ee

Majandushaldur
Katri Kubjas
Telefon 502 4818

E-post:
katri.kubjas@tallinnalastekodu.ee

Toitlustuskorraldaja
Ene Metsaäär
Töökoht aadressil Sõpruse pst. 248, 13412 Tallinn
Telefon 677 6467
E-post:
ene.metsaaar@tallinnalastekodu.ee

Toidulaopidaja 
Svetlana Prokofjeva
Töökoht aadressil Sõpruse pst. 248, 13412 Tallinn
Telefon 677 6464
E-post: laopidaja@tallinnalastekodu.ee


Teejuhis: Nõmmele bussiga nr 10, 23, 27, 33, 36, 45 peatus Nõmme

Asukoht Tallinna linna kaardil