Kommenteeri

Avatud uste päev Nõmme majas

21. juulil toimusid esimesed avatud uste päevad Tallinna Lastekodu Nõmme kontoris. Avatud tegevuste käigus tutvustati lastele ja töötajatele, mida täpsemalt inimesed administratsioonis teevad ja kuidas näeb välja asutuse köögipool. 

Avatud uste päeval tutvustatsid administratsiooni töötajad, kuidas käib perekodude toetamine ja mismoodi asutus tegutseb. Näiteks said lapsed koostada CV, kuulata finantsjuhi selgitusi, kuidas rahasid kasutatakse, koos tervisespetsialistiga proovida elustamist, haldustöötajatega purustada oksi, käia läbi sotsiaaltöötajate "Hea lapse laborist" ning lõpuks veel koos Tallinna Lastekodu juhatajaga koosolekut pidada.
Kohapeal grillisime, lapsed said anda oma panuse küpsistetordi valmistamisse ja tutvuda Nõmme maja kontoriruumidega. "Hea lapse laboris" said lapsed kraadida tundeid, maitsta võlujooki ning lõpuks sai iga laps tunnistuse, et tema on hea laps. Juhataja Meelisega istuti koos koosolekute ruumis ning arutati laste jaoks tähtsaid teemasid. Põnevaid tegevusi jagus mitmeks tunniks ning lapsed ja ka perevanemaid said täpsemalt aimu, mis koht see administratsioon on!
Lisa kommentaar

Email again: