Kommenteeri

Aasta töötaja 2022

Nagu juba traditsiooniks on saanud, valiti Tallinna Lastekodu aasta töötajat. Aasta töötaja on keegi, kes on just sel aastal millegi erilisega silma paistnud ja meelde jäänud. Aasta töötaja kandidaate koos omapoolse põhjendusega saavad esitada kõik meie töötajad – see annab igaühele võimaluse märgata ja tunnustada oma kolleegide tööpanust.

Sel aastal esitati 13 kandidaati, nende hulgast valis hindamiskomisjon (tuginedes kandidaatide esitajate poolt edastatud infole) neli nominenti ning kaks aasta töötajat:

 Aasta töötaja 2022:

Olga Nikolajeva, Jussikalda maja perevanem

Sigrid Petoffer, peretoe koordinaator

Aasta töötaja 2022 nominendid:

Julia Poljakova, Varre maja perevanem

Jevgenia Hmelnitskaja, Mustamäe maja kasvataja

Harry Gustavson, üksuse juht

Triin Rajang, üksuse juht


Tunnustusüritusel J.Poska majas andsid oma tänusõnad töötajatele edasi Tallinna Lastekodu juhataja Meelis Kukk ja Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juht Raimo Saadi. Kohalviibijaid olid tervitama tulnud muusikalise etteastega Pille-Riin Langeproon ja Jana Liisa Johansson ning MIA. 

Tänu headele sõpradele, saime täita kingikotid hea ja paremaga! 
Täname kõiki ettevõtteid, kes panid õla alla:
Laternamatkad
Restoran HÄRG ja restoran PULL
Restoran Nero ja restoran City Grill House
Hestia Hotels
Retrovisiit- majutused Hiiumaal
Kukupesa
Avon
Tradehouse


Aasta töötaja laureaadid ning nominendid valitakse kolleegide poolt esitatud kandidaatide seast. Hindamiskomisjoni kuuluvad nii Tallinna Lastekodu töötajad, kui esindajad Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametist ning lastekaitse spetsialistide hulgast.


Lisa kommentaar

Email again: