Filtreeri postitusi

Tallinna Lastekodu LASTEKAITSENÄDAL

26.maist kuni 1.juunini toimus Tallinna Lastekodus lastekaitsenädal, mille raames toimusid erinevad üritused lastele, noortele ja koostööpartneritele. Nädala avas Loovusmess Mustamäe majas ning lõppes piduliku lipuheiskamisega Nõmme üksuses.

HAKU: noorte hääl

30. mail toimus järjekorras teine asendushoolduse teemapäev HAKU, mille fookuses oli seekord noorte hääl. Paneelaruteludes võtsid sõna tõelised eksperdid- noored ise ning teemade valik pakkus mõtteainet nii spetsialistidele kui otsustajatele.

Suve ja sügise tegemised Tallinna Lastekodus

Tallinna Lastekodu lastel ja noortel on sel suvel palju tegemisi olnud. On kasutatud võimalusi veeta perekodudel omakeskis aega aga ka aktiivsed üritused, kuhu on pered kokku oodatud. Paljud toredad tegemised on läbiviidud koostöös ägedate partneritega, kes laste hüvanguks oma aega ja ressursse panustavad! LOE EDASI

HAKU- asendushoolduse teemapäev

3. oktoobril kogunes ligi 100 inimest Viru Keskuse Rahva Raamatusse, et koos arutleda asendushooldusteenuse päevakohastel teemadel. Viis ja pool tundi kestnud paneelaruteludes pöörati tähelepanu keerulise käitumisega lastele sobiva keskkonna leidmisele, järelhooldusteenuse mõtestamisele, perest eraldatud laste sünniperede toetamisele ning hooldusperede ettevalmistusele. 
LOE EDASI

Aasta töötaja 2022

Nagu juba traditsiooniks on saanud, valiti Tallinna Lastekodu aasta töötajat. Aasta töötaja on keegi, kes on just sel aastal millegi erilisega silma paistnud ja meelde jäänud. Aasta töötaja kandidaate koos omapoolse põhjendusega saavad esitada kõik meie töötajad – see annab igaühele võimaluse märgata ja tunnustada oma kolleegide tööpanust.

Arhiiv