Kommenteeri

EV 105 Tallinna Lastekodus

22.veebruaril kogunes kogu Tallina Lastekodu pere Proto Avastustehasesse, et koos tähistada Eesti Vabariigi 105. aastapäeva. Lapsed, noored, töötajad ja külalised  avastasid koos põnevaid eksponaate, teritasid teadmisi viktoriinis ning nautisid teistmoodi õhtusööki.
Kella neljaks oli Proto Avastustehasesse kogunenud ligi 180 Tallinna Lastekodu last, noort, tugiisikut ja töötajat eesmärgiga veeta kaks Eesti Vabariigile pühendatud lõbusat tundi. Peale ühiselt hümni laulmist rõõmustas Lastekodu juhataja Meelis Kukk oma tervituskõnes, et nii suur hulk lapsi ja töötajaid on kohale jõudnud ning kui oluline on tänases olukorras iseseisvuse tähistamine. Kohaviibijaid oli lisaks tervitama tulnud Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, Tallinna abilinnapea Betina Beškina ning Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Raimo Saadi. 

Teadmisi värskendati Eesti teemalise viktoriiniga. Kui alguses oli kuulda saalist ohkeid, siis lõpuks olid kõik haaratud põnevusega vastuste leidmisesse. Viktoriini tublimad võistkonnad saavad edaspidi teadmisi ajakohasena hoida Eesti teemaliste mälumängudega. Kõigil oli võimalus avastada ka Proto Avastustehase eksponaate ning kogeda virtuaalmaailma võlusid. Seekord üllatasime lapsi hoopis teistsuguse toidulauaga ning seda koostöös McDonaldsiga, kes kattis laua Happy Meal lasteeinetega. See oli laste jaoks ootamatu ja rõõmustav üllatus. 

Aitäh Proto Avastustehas, et saime nautida teie maja põnevaid võimalusi!
Aitäh McDonald's, et täitsite meie laste kõhud!
Aitäh fotograaf Sandra Süsi, et jäädvustasid kõik ehedad emotsioonid!
Aitäh No Bananas, et lauale jõudsid värsked marjad!

 

Pildid: Fotograaf Sandra Süsi


Lisa kommentaar

Email again: