Kommenteeri

Tallinna Lastekodu jagas tunnustusi "Aasta töötaja 2020"

Igal aastal valitakse Tallinna Lastekodus Aasta töötaja. Lisaks ühele "Aasta töötajale" nimetatakse ka 4 nominenti. 2020. aastal tõusid kolleegide silmis esile erinevate teenuste töötajad. LOE EDASI
Kui tavaliselt jagame tunnustused detsembris, siis sel korral  pidime plaanidesse muudatusi tegema ning "Aasta töötaja 2020" sai välja hõigatud alles veebruaris. See on tunnustus kolleegidelt üksteisele, kus iga töötaja saab talle silmapaistnud töökaaslase nomineerida. Nii koguneski kokku üle 50 nomineeritu, kes on sel aastal endast rohkem andnud ning keda on märgatud.

Tallinna Lastekodu "Aasta töötaja 2020" tiitliga pärjati Merike Ulrich

Kolleegid on öelnud tema kohta, et ta on südamlik ning alati valmis muresid lahendama. Merike toetab nii perevanemaid kui üksuse juhte ja viib kõik oma ideed ellu. Tal on lastega hea kontakt ning ta on oodatud külaline igas perekodus. Eriti märgati Merikese panust kevadisel koroonalainel, kui ta muretses kõikide perede vahendite pärast ning korraldas peredele sportlikud tegevused. Lisaks on ta aasta jooksul ellu viinud Pähkli majade talgud, Rohelise kontori põhimõtete juurutamise, Heade mõtete toa ning sammude üleskutse. Töökaaslased on märganud, et Merikese tulekuga haldusüksusesse on toimunud suured muudatused paremuse poole!


Tallinna Lastekodu "Aasta töötaja 2020" nominentideks nimetati:

Julia Andrijevskaja

Kolleegid on öelnud, et ta teeb oma tööd alati saja protsendiliselt. Olenemata kehvast enesetundest või vabast päevast, hoolitseb ta laste ja kolleegide eest. Julia kohta on öeldud, et ta on panustanud palju selleks, et naiskonnas oleks tervislik õhkkond. Lisaks toetab ta igakülgselt kasvajat kõikides toimingutes.

Larissa Vahruševa

Kolleegid on märganud, et Larissa otsib alati küsimustele vastuseid, mis toovad positiivset muutust laste elus. Ta innustab teisi töötajaid ning on alati valmis omandama uusi teadmisi ning oskusi. Larissa julgeb võtta ette erinevaid peretegevusi ning rikastab seeläbi laste elu. Ta on loonud kodu, kuhu lapsed tahavad tulla- kõigi oma murede ja rõõmudega.

Žanna Arju

Töökaaslased on märkinud, et ta on andnud suure panuse juurutamaks peres perevanema süsteemi ning loonud lastele ja töökaaslastele positiivse keskkonna. Žanna on aidanud kaasa ühtsete arusaamade ning pereväärtuste loomisele ning perest on saanud pere! Ühiselt võetakse ette erinevaid tegemisi ning laste silmad säravad.

Helgi Lepa

Helgi pikaajalist panust on märganud mitmed töökaaslased. Ta suhtub hoolivalt nii oma meeskonda kui klientidesse. Ta on sõbralik ja teeb oma tööd südamega. Ta kasutab oma teadmisi, et toetada erinevates eluetappides inimesi ning süstib neisse elurõõmu. Ta ei kohku väljakutsete ees ning toetab lisaks ka vabatahtlikku välismaalt.Täname ka häid toetajaid, kes "Aasta töötaja 2020" väljavalitute kingikotte täita aitasid:

Tallink Spa&Conference Hotel
Perit Muuga
Rademar
ParadiseFoods
Royal Beauty Club
ClaireFoods
Sweetsie

Lisaks täname Annika Vaiklat, Astrid Näälikut, Aron Urbi ning Hannes Hermaküla, et muutsite selle päeva meie töötajatele meeldejäävaks!


Pildil vasakult Annika Vaikla, "Aasta töötaja 2020" Merike Ulrich ja Meelis Kukk

Lisa kommentaar

Email again: