Filtreeri postitusi

Kutse Loovusmessile!

“Kui lapsed loovad kunstitöö, musitseerivad või kasutavad oma keha liikumises, on see nende jaoks tegevus, mille kaudu nad mõtestavad iseennast ja ümbritsevat maailma.“ /muusikaõpetaja Doug Goodkin/

Ootame teid koos perega 10. septembril 2022 kell 10-16 Tallinna Lastekodu Loovusmessil. Avame teie jaoks kogu meie Mustamäe teraapiakeskuse. Kohapeal on võimalus kogeda ja tutvuda erinevate loovate tegevustega ja vahenditega, mille kaudu on saab luua lastele ja noortele maailma, mis toetab nende kasvamist ja aitab toime tulla traumakogemustega. Avatud on ka kohvik, kus vahepeal keha kinnitada ja jalgu puhata.

Õppe- ja teraapiaaia mõju

Tallinna Lastekodu sai 2020. aastal Rohelise Kontori tiitli ning lisaks „Aasta Üllataja“ eriauhinna. Selle projekti raames on järgmine samm peredesse aedade rajamine. Ehk Lastekodu üldine siht on muuta elustiili ja mõtlemist „rohelisemaks“, mis õnnestus 100%. Vaatame tagasi, millist mõju on avaldanud õppe-ja teraapiaaed Mustamäe maja lastele

Mustamäe maja sai uued pereruumid

Tegemist on lastega, kes vajavad erilist hoolt ja hoolitsust ning selleks ka vastavaid tingimusi. Uutes pereruumides on loodud tavapärasele kodule võimalikult sarnane elukeskkond, kus lastega tegeleb pühendunud ja professionaalne personal,“ ütles abilinnapea Betina Beškina.

Teeme ise kaisupadja!

Teeme ise kaisupadja! on Kõmsi Rahvamaja üleskutse meisterdada oma kätega kaisulooma või pilvepatja lastele, kelle koduks on asendus- või turvakodu. Pilved sümboliseerivad Tallinna Lastekodu jaoks unistusi ning püüdlusi tuleviku poole ning loodame inimeste endi tehtud pilvepatjadega luua koduse õhustiku uuenevasse Mustamäe majja.

Arhiiv