Filtreeri postitusi

Suve ja sügise tegemised Tallinna Lastekodus

Tallinna Lastekodu lastel ja noortel on sel suvel palju tegemisi olnud. On kasutatud võimalusi veeta perekodudel omakeskis aega aga ka aktiivsed üritused, kuhu on pered kokku oodatud. Paljud toredad tegemised on läbiviidud koostöös ägedate partneritega, kes laste hüvanguks oma aega ja ressursse panustavad! LOE EDASI

EATL Sügiskool

19.-20. septembril osalesid Tallinna Lastekodu töötajad Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu ja Sotsiaalkindlustusameti korraldatud Sügiskoolis, mis seekord toimusid Jõgevamaal Voorel. Kahe päeva jooksul kuulati loenguid erinevatel teemadel, osaleti loovates töötubades ning arutleti üheskoos. Sügiskool on hea võimalus valdkonna töötajatel omavahel kohtuda ning tutvusi luua, saades nii tuge ka tööalaselt.

HAKU- asendushoolduse teemapäev

3. oktoobril kogunes ligi 100 inimest Viru Keskuse Rahva Raamatusse, et koos arutleda asendushooldusteenuse päevakohastel teemadel. Viis ja pool tundi kestnud paneelaruteludes pöörati tähelepanu keerulise käitumisega lastele sobiva keskkonna leidmisele, järelhooldusteenuse mõtestamisele, perest eraldatud laste sünniperede toetamisele ning hooldusperede ettevalmistusele. 
LOE EDASI